A Candle that Looks as Good as it Smells
Each candle is hand poured in Utah!
And made with the highest quality
Soy Wax,
Essential Oils, and
Clean Fragrances.
NEW!!! 2023 Holiday Collection
-
6 Wick Holiday Scents
- Regular price
- $68.99
- Sale price
- $68.99
- Regular price
-
$44.99 - Unit price
- per
Sold out -
Pine Tree Dough Bowl Candle
- Regular price
- from $45.99
- Sale price
- from $45.99
- Regular price
-
$44.99 - Unit price
- per
Sold out -
Car Diffuser-Holiday Scents
- Regular price
- $14.99
- Sale price
- $14.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Holiday Wax Melt Set of 5
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
3 Wick Holiday Candle
- Regular price
- $44.99
- Sale price
- $44.99
- Regular price
-
$44.99 - Unit price
- per
Sold out -
Wreath and Candle Gift Box
- Regular price
- $44.99
- Sale price
- $44.99
- Regular price
-
$44.99 - Unit price
- per
Sold out -
Christmas Stocking
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Regular price
-
$16.99 - Unit price
- per
Sold out -
1 Hole Cheese Mold Candle - Holiday Scents
- Regular price
- $44.99
- Sale price
- $44.99
- Regular price
-
$44.99 - Unit price
- per
Sold out -
Christmas Wreaths
- Regular price
- $18.99
- Sale price
- $18.99
- Regular price
-
$18.99 - Unit price
- per
Sold out -
Autumn Walk Candle Ring Jar Set
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$25.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pine Tree Scent for your Tree!
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas in a Mug Candle
- Regular price
- $34.99
- Sale price
- $34.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Holiday Room Spray Set
- Regular price
- $39.99
- Sale price
- $39.99
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
Harvest Moon Candle Ring
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pine Tree Scent for your Tree
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out
Dough Bowl Obsession!
So many fun ways to use dough bowls.
Of course filling them with beautiful scented candles is a favorite!
